XRP

SEC, Ripple’a Yönelik Yeni Talebini Açıkladı!

SEC, Ripple'a karşı taleplerini arttırmaya devam ediyor.

ABDli eski savcı ve ünlü avukat James Filan, devamlı olarak Ripple davası ile ilgili haberleri paylaşması ile de tanınıyor.

Filan, özellikle Ripple davasındaki gelişmeleri son hız duyurması ile Twitter’da büyük bir takipçi kitlesi edindi ve bunu devam ettiriyor.

SEC, Ripple’dan Yeni Evrak Talep Etti

Filan, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) Ripple’a yönelik yeni talebini açıkladı.

Görünüşe göre SEC, Ripple’ın daha önce yaptığı dava ile ilgili toplantılarındaki bütün video ve ses kayıtlarını teslim etmesini istiyor ve bunun teslim edilmesi için mahkemeye başvurdu.

SEC, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortak Christopher Larsen ile diğer üst düzey yöneticilerin mevcut dava ile ilgili yaptığı toplantılarında konuşulan her şeyi talep ediyor.

Filan’ın tweetine eklenmiş olan PDF dosyasına bakıldığında bunun direkt olarak SEC tarafından mahkemeye bakan Sarah Netburn’e yönelik talebi de içerdiği görülüyor.

Belgede, Ripple’ın 30 Ağustos tarihinde dava ile ilgili bu kayıtları mahkemeye vermeyi zaten kabul ettiği belirtiliyor. Buna rağmen Ripple’ın dosyaları teslim etmemesi tepkilere yol açtı.

SEC’nin özellikle bu kayıtların üzerinde böylesine durması şüphe uyandırmakta ve Ripple’ın bir şey sakladığı düşünülmekte.

Buna rağmen olay tamamen karşılıklı inatlaşma olabilir ve Ripple bir zamanlar SEC’den istediği evrakların verilmemesinin intikamını alıyor gibi gözüküyor.

XRP fiyatı ise şu an bunlardan etkilenmemiş konumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu