BitcoinHaberler

SEC Üyesi Bitcoin Ayı Piyasasını Fırsat Olarak Görüyor!

Heister Peirce Forbes'a kripto paralar hakkında konuştu.

Bitcoin ve kripto para dostu ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu üyesi Heister Peirce Forbes’a verdiği röportajda kripto para piyasalarındaki son düşüşleri değerlendirdi.

Piyasadaki çöküşün sektörün gelişimi için önemli ve gerekli olduğunu düşünen Peirce, bu düşüşler sayesinde projelerin gerçek gücünün ortaya çıktığını ve hangi projenin ayakları yere sağlam basan bir şey inşa ettiğinin daha iyi fark edildiğini söyledi.

Ayı piyasalarının pek çok faydası olduğunu düşünen SEC üyesi, yatırımcıların ve düzenleyicilerin çıkaracağı dersler olduğunun altını çizdi.

“Düşüşler sayesinde bağlantı noktalarını daha iyi görebiliyoruz.

Bu yalnızca piyasa katılımcıları için önemli değil, düzenleyicilerin de pek çok şeyi öğrenmesi için iyi bir an. Bu sayede sistemin ve piyasanın nasıl işlediğini daha iyi anlayabiliyoruz.”

Celcius, BlockFi ve Babel Finance’ın yaşadığı likidite krizi hakkında da konuşan Peirce, yatırımcıların dikkatli olması gerektiğinin altını çizerek bunlara yönelik kurtarma planlarını desteklemediğini ifade etti.

“Size çekici bir getiri sunulduğunda bunun hakkında ne tür risk aldığınıza dair sorular sormanız lazım. Cevap alamıyorsanız, bu yatırımı yapmak isteyip istemediğini düşünmeniz gerekli.

Kripto bir kurtarma mekanizmasına sahip değil. Bu durum o pazarın güçlü yönlerinden biri olarak algılandı. Şimdi yetkimiz olsa bile içeri girip seni kurtarmanın bir yolunu bulmaya çalışmak istemiyorum. Öncelikle bu şeylerin olmasına izin vermememiz gerekiyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu