binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSEC'in Mahkeme Kararına İtiraz Etmemesinden Sonra Grayscale'ın Son Açıklamaları

SEC’in Mahkeme Kararına İtiraz Etmemesinden Sonra Grayscale’ın Son Açıklamaları

Dijital varlık yönetim firması Grayscale, mahkeme tarafından yeniden görüşülmek üzere verilen 45 günlük sürenin resmen sona erdiğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bilindiği üzere SEC, Grayscale’in lehine verilen ve spot ETF’lerin kabulünün önünü açan mahkemenin kararına itiraz etmemişti.

İlgili Haber  Son Dakika: SEC, Grayscale'ın Spot Bitcoin ETF Davasındaki Karara İtiraz Etmeyecek: Bitcoin Hareketlendi!

Önde gelen bir dijital varlık yönetim firması olan Grayscale, Federal Temyiz Usulü Kuralları tarafından yeniden görüşülmek üzere sağlanan 45 günlük sürenin resmen sona erdiğini duyurdu.

Grayscale, Temyiz Sürecinin Sona Ermesinin Ardından Bitcoin ETF’sinin Onaylanmasını Bekliyor

Şirketin açıklamasına göre, Mahkeme nihai kararını önümüzdeki yedi takvim günü içinde verecek.

Grayscale ekibi, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) onay verdiğinde Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) bir Borsa Yatırım Fonuna (ETF) dönüştürülmesini kolaylaştırmak için  hazırlandığını ifade etti.

Bu süreçle ilgili daha fazla detayın önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Bu gelişme, Grayscale ve kripto para piyasası için çok önemli bir ana işaret etmekte ve dijital varlık alanında daha fazla erişilebilirlik ve yatırım fırsatlarının önünü açmaktadır.

ETF yapısına geçiş, yatırımcılar için önemli sonuçlar doğuracak ve kripto para yatırım ürünlerinin görünümünü potansiyel olarak yeniden şekillendirebilecektir.

Şirket içi bazı anonim kaynakların bildirdiğine göre Grayscale, spot Bitcoin ETF’ini onayına kesin gözüyle bakıyor. Bazı kaynaklar SEC’in şirketlerle ETF onayı üzerine görüştüğünü aktardı. Öte yandan yapılan son toplantıların genellikle bir ETF kabul edilmeden önce yapılan toplantılarla benzerlik gösterdiği ifade edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail