AnalizShiba Inu

Shiba Inu, Sert Düşüşlere Rağmen Yeni Yılda Yatırımcısının Yüzünü Güldürebilecek Mi?

Ünlü meme coin 30 Kasım'daki seviyeyi yeniden test edebilir mi?

2021 yılı, şüphesiz tam bir Shiba Inu yılı oldu. Öyle ki ünlü meme coin, ilk listelemelerden bu yana yatırımcısına milyonlarca dolar kazandırdı ve çok sayıda insanın hayatını değiştirdi.

Kripto varlık şu anda 1.1 milyondan fazla sahibiyle balinalar arasında da en popüler varlık olmaya devam ediyor.

2021 yılı sona ererken Shiba Inu, 1.000 en büyük Ethereum adresi arasında en popüler holding olma unvanına sahip durumda. Varlığın holding değeri daha önce 1.8 milyar doların altına inmiş olsa da yeni yıl kutlamalarından saatler önce piyasada olumlu bir duyarlılık hakim.

Diğer pazarlar ve zincir üzerindeki Shiba Inu ölçümleri de yeşil bölgeye girdi ve net akışta büyüme, balina katmanı cüzdanlarındaki ortalama denge ve SHIB holdinglerinin ortalama değerini gözler önüne seriyor. İlgili ölçümlerin büyümesi, bugün Shiba Inu için %2’lik fiyat artışına ve herhangi bir satış baskısının olmamasına bağlı.

Şu da var ki piyasadaki genel düşüşten nasibini alan köpek temalı ünlü jeton mevcut fiyatıyla tüm zamanların en yüksek seviyesinin hala 1/3’ünden işlem görüyor, bir diğer ifadeyle en yüksek değerinden yaklaşık yaklaşık %65 daha düşük bir değerden alıcı buluyor ancak Shiba Inu için hala umut var.

Öte yandan Shiba Inu’nun fiyatı göz önüne alındığında ve zincir üzerindeki ölçümleri dikkate aldığımızda tüm SHIB sahiplerinin %78’inin büyük başlar olarak kabul edilebileceğini görüyoruz. Token sahiplerinin %87’si sahip oldukları jetonler 1 ila 12 aydır ellerinde tutuyorlar. Bu nedenle şu anda gördüğümüz satışın sadece mevsimsel ticaret meselesi olduğu ve boğaların büyük olasılıkla 2022’nin başlarında ve fiyatlar daha da düştüğünde yeniden ortaya çıkacakları yorumunu yapmak mümkün.

Yeni Bir Yükseliş Dalgası Mümkün Mü?

Shiba Inu’nun 0,00003902 dolarda önemli bir direnç çizgisine yaklaşmasını hesaba katacak olursak büyük bir yükselişe hazırlandığını öngörebiliriz.

Shiba kendine bu seviyede sağlam bir destek alanı bulabilirse %40’ın üzerinde bir tırmanış kaydedebilir. Bu da 30 Kasım’daki 0,00005435 dolarlık seviyenin yeniden test edilebileceği anlamına gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yükselmeyle orantılı azalmayan arz fiyatın çökmesine neden oluyor. Gerçekten 579 tirilyon arz çok ama çok fazla her haber sicramayla beraber satisida getirecek. Ancak programlı bir trilyonluk yakim programı onu yukarılara taşıyabilir belkide çok büyük bir kitlenin hayelerine dokuna bilecek.


Başa dön tuşu