coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerShopify 2021'e Kadar Ofislerini Kapalı Tutacaklarını Duyurdu

Shopify 2021’e Kadar Ofislerini Kapalı Tutacaklarını Duyurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ottawa merkezli e-ticaret devi Shopify Genel Müdürü Tobi Lutke bugün attığı bir tweet’le 2021 yılına dek ofislerini kapalı tutacaklarını ve artık çoğu çalışanın kalıcı olarak home office şeklinde çalışmasına izin vereceklerini duyurdu. Londra, Tokyo ve Shenzhen dahil olmak üzere dünya çapında 16’dan fazla ofisi bulunan şirket pandemi sonrası uzaktan çalışma sistemine geçen dünya devi şirketlerin yolundan gidiyor.

Bir süre önce 1.000’den fazla kripto para birimiyle ödeme kabul edeceğini duyuran şirket, kripto ödeme işlemcisi CoinPayments ile imzaladığı anlaşma sayesinde satıcılarına daha fazla kripto ödeme seçeneği hizmeti sunacağını açıklamıştı.

Bu ortaklık sayesinde satıcılar CoinPayments tarafından desteklenen 1.800 tane kripto para birimiyle daha hızlı ödeme alabilecekler ve böylece daha fazla sınır ötesi ödemeye imkan sağlanmış olacak.

Aslında kripto para sektörü için çok da yabancı olunmayan bir isim olan Shopify, bilindiği gibi daha önce BitPay ile ortak imzalayarak 300’den fazla kripto para birimi ile çalışma imkanı bulmuştu.

Şubat ayında Facebook’un Libra Projesi’ne de dahil olan şirketin Shopify özellikli mağazalarda Libra kabul edip etmeyeceği ise hala merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail