Binance Coin

Sıcak Gelişme: Binance Rekor Kırdı: 600 Milyon Dolarlık BNB Yakıldı!

Binance, düzenli token yakma işlemi kapsamında 600 milyon dolarlık BNB yaktı.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, her çeyrek dönemde yaptığı gibi bu dönemde de Binance Coin (BNB) yakma işlemini tamamladı. Aslında Binance CEO’su 2 saat önce paylaştığı gönderi ile kısa süre içerisinde BNB yakılacağının sinyalini vermişti.

Bu tweetin ardından paylaşılan resmi gönderide ise 15. BNB yakma işleminin tamamlandığı ve toplamda 1.099.888 adet BNB yakıldığı belirtildi. Bu, miktar olarak en büyük BNB token yakma işlemi olmasa da BNB’nin son dönemde artan değeri sayesinde tarihin en değerli token yakma işlemi olarak görülüyor.

Binance, yakım işlemi yapıldığı an itibarıyla 593 milyon dolarlık BNB’yi artık kullanılamayacak şekilde ortadan kaldırdı.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu