binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSICAK GELİŞME: Bu Altcoin, BlackRock'ın Oluşturacağı Kripto Para Fonuna Varlık Yatıracağını Açıkladı...

SICAK GELİŞME: Bu Altcoin, BlackRock’ın Oluşturacağı Kripto Para Fonuna Varlık Yatıracağını Açıkladı – Fiyatı İnanılmaz Yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ondo (ONDO), OUSG (Ondo Kısa Vadeli ABD Devlet Tahvilleri) varlıklarının önemli bir kısmını BlackRock USD Kurumsal Dijital Likidite Fonu’na (BUIDL) dağıtacağını açıkladı.

Gelişmenin ardından altcoinin fiyatında ani bir yükseliş yaşandı:

 

Şimdiye kadar, OUSG fonundan yapılmak istenen para çekimleri geleneksel “işlem sonrası +2 gün” menkul kıymet kapatma süreleri tarafından kısıtlanıyordu ve bu da dayanak menkul kıymetlerin satışından sonra yatırımcıların USD’lerini geri almalarında gecikmelere neden oluyordu.

Ancak, birçok menkul kıymet türü için “işlem günü sonrası +1 gün” uygulamasına geçilmesiyle birlikte ONDO, blockchain’in en önemli avantajlarından biri olan daha hızlı işlemden yararlanma fırsatı yakaladığını düşünüyor.

Buna yanıt olarak ONDO, OUSG’nin yakında 7/24/365 erişilebilir olacak şekilde anında yatırım ve itfa sunacağını duyurdu.

Ayrıca ONDO, hisse başına sabit 1.00 dolar basım/geri ödeme fiyatına sahip yeni bir OUSG türü olan rOUSG’yi tanıtıyor. Getiri, token yeniden basımı yoluyla ek rOUSG tokenleri şeklinde günlük olarak dağıtılacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail