binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaSıcak Gelişme: Coinbase, Dogecoin Davasında Yenilgi Aldı!

Sıcak Gelişme: Coinbase, Dogecoin Davasında Yenilgi Aldı!

Kripto para borsası Coinbase, 2021 yılına ait bir Dogecoin davasında can sıkıcı bir yenilgi almışa benziyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Yüksek Mahkemesi, dönüm noktası niteliğindeki bir kararla, 2021 yılında düzenlenen bir Dogecoin çekilişiyle ilgili bir anlaşmazlıkta kripto para borsası Coinbase aleyhine karar verdi.

Perşembe günü Yargıç Ketanji Brown Jackson tarafından oybirliğiyle alınan kararda, anlaşmazlığın nerede çözüleceğine bir hakemin değil mahkemenin karar vermesi gerektiği belirtildi.

İlgili Haber  Goldman Sachs CEO'sundan Şaşırtıcı Faiz Açıklamaları: Bu Yıl Faiz İndirimi Olacak Mı? Tahminini Açıkladı

Bu dava Yüksek Mahkeme için yeni değil. Aslında daha önce 2023 yılında Coinbase, Inc. v. Bielsk başlığı altında görülmüştü. O zaman mahkeme, tahkim sorunu ele alınırken duruşma mahkemesindeki işlemlerin durdurulması gerektiğine karar vermişti.

Anlaşmazlık bir çekiliş etkinliği etrafında şekilleniyor ve tüketiciler 100 dolarlık bir giriş ücreti ödemeleri konusunda yanlış yönlendirildiklerini iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail