coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Coinbase Listelemek Üzere Yol Haritasına Yeni Bir Altcoin Ekledi!

Sıcak Gelişme: Coinbase Listelemek Üzere Yol Haritasına Yeni Bir Altcoin Ekledi!

Kripto para borsası Coinbase, listelemek üzere yol haritasına yeni bir altcoin eklediğini resmi Twitter hesabından paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Coinbase, Osmosis’i (OSMO) altcoinini yol haritasına eklediğini duyurdu.

Osmosis, Blok Zincirleri Arası İletişim Protokolü (IBC) ile birbirine bağlanan bağımsız, birlikte çalışabilir blok zincirlerinden oluşan bir ekosistem olan Cosmos için merkeziyetsiz bir borsadır (DEX). Osmosis ayrıca Ethereum ve Polkadot’tan köprülenmiş IBC dışı varlıkları da desteklemektedir.

OSMO fiyatında Coinbase haberinden sonra yaşanan hareketi gösteren 15 dakikalık mumlu grafik.

Coinbase yol haritası, Coinbase’in bir varlığı listelemeye karar verdiğinde bildirmek için kullandığı bir blog yazısıdır. Yol haritası periyodik olarak güncellenir ve Coinbase’in resmi Twitter hesabı aracılığıyla duyurulur.

Yol haritası, Coinbase’in listelemeye karar verdiği varlıkları gösterir, ancak bunların ne zaman alım satım veya saklama için hazır olacağını göstermez. Varlıklar, listelenmelerini geciktirebilecek veya engelleyebilecek çeşitli faktörlere tabidir. Yol haritası ayrıca Coinbase’in listelemeye karar verdiği tüm varlıkları içermez ve herhangi bir varlığı potansiyel listelemeden alıkoymaz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları