Kripto HaberleriHaberlerSıcak Gelişme: Ripple (XRP) CEO'su Kötü Haberi Verdi, Batık Bankada Paraları Kaldı!...

Sıcak Gelişme: Ripple (XRP) CEO’su Kötü Haberi Verdi, Batık Bankada Paraları Kaldı! Şimdi Ne Olacak?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırımcıları arasında ne popüler altcoinlerden biri olan Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, yaptığı açıklamasında batık Silicon Valley Bank bankasında varlıklarının bir kısmının sıkışıp kaldığını doğruladı.

Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, Silicon Valley Bank’te Paralarının Olmasına Rağmen Finansal Açıdan Güçlü Olduklarını Bildirdi

CEO Brad Garlinghouse, şirketin Silicon Valley Bank’e belirli bir düzeyde maruziyetinin olduğunu ve bankada bir miktar nakit parasının bulunduğunu belirtti. Garlinghouse, söz konusu miktarın detayı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Twitter üzerinden konuşan Garlinghouse, Silicon Valley Bank’e olan maruziyeti ile ilgili şunları söyledi:

“SVB ile ilgili sorulara açıklık getiriyorum:

Ripple’ın SVB’ye bir miktar maruziyeti vardı, zira SVB bir bankacılık ortağımızdı ve nakit bakiyemizin bir kısmını elinde tutuyordu. Neyse ki, günlük işlerimizde HİÇBİR kesinti beklemiyoruz ve zaten USD’mizin büyük bir kısmını geniş bir banka ortakları ağında tutuyoruz.

Açıkçası SVB’ye ne olacağı konusunda hala pek çok şey bilinmiyor ve diğerleri olduğu gibi, yakında daha fazla ayrıntıya sahip olmayı umuyoruz, ancak Ripple’ın güçlü bir finansal konumda olduğundan emin olabilirsiniz.

Yaşananların çoğunun (bazı şirketler maaş bordrosu yapmak için çabalarken) finansal sistemlerimizin hala ne kadar bozuk olduğunu, yani işlemlerin hala 7/24/365 olmadığını, söylentilerin çöküşe yol açtığını ve derinlemesine parçalanmış bir sistem içinde para taşımanın yarattığı sürtüşmeleri vurgulaması ironiktir.”

Silicon Valley Bank’te fonları sıkışıp kalan bir diğer kripto para şirketi de USDC stablecoini ihraççısı Circle’dı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları