BorsaHaberler

Singapur Merkezli COSS Borsası Satıldı!

Söz konusu satışın Borsa için "mükemmel bir katalizör" olacağı belirtildi.

Geçen ay itibarı ile başlattığı güncelleme nedeniyle yaklaşık 4 hafta kapatılan COSS borsası kullanıcılarını önceden bilgilendirmeksizin satıldı ve Borsa müşterilerinin yaklaşık 2 milyon dolar ederindeki dijital parası da kilitli kalmış oldu.

Yetkililerin borsanın yaşadığı birçok sorun nedeniyle bakım çalışmasının kaçınılmaz olduğunu açıklamasının ardından 4 hafta kapalı tutulan borsanın satışı borsa müşterileri için şok etkisi yarattı.

COSS’un resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre yakın bir zamanda yeniden aktif şekilde hizmet verileceği belirtildi.

Söz konusu tweetin ardından gelen bir diğer açıklamada ise Borsa’nın kullanıcı deneyimlerini arttırmaya yönelik çalışmalara odaklanıldığı ve bir süredir birlikte çalıştıkları ve ismini açıklamak istemedikleri bir ortaklarının Borsa’yı satın aldığı ilan edildi.

İlgili satış işleminin Borsa için son derece olumlu bir etkiye sahip olacağını uman yetkililerin ilerleyen günlerde daha fazla ayrıntı paylaşması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu