AnalizBitcoin
Öne Çıkan Haber

Son Dakika: Bitcoin 8000 Doların Altına Geriledi

Bitcoin 8000 dolar seviyesinin altına geriledi.

Özellikle son birkaç haftadır dikkatleri üzerine çeken Bitcoin, yatırımcıların kafasını bir hayli karıştırdı. Son günlerde yatırımcıların kafasında iki tane soru var; “Bitcoin 9000 dolar olacak mı?” ve “Bitcoin 8000 doların altına düşer mi?”

Bu iki soru arasında kalan yatırımcılar ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Analistlere bakıldığı zaman ise bir kısmı yakın zamanda 12.000 dolarları göreceğiz derken bir kısmı ise 6500 dolarlara kadar gerileme olacak şeklinde açıklamalar yapıyor. Ancak genel görüş Bitcoin fiyatında bir düzeltme olacağı yönündeydi.

Tüm gözler kripto para piyasası üzerindeyken geceye 8500 dolar seviyelerinde başlayan Bitcoin, gece 02.00 ve 03.00 saatleri arasında sert bir satış baskısıyla karşı karşıya kaldı. Binance borsasında 7780 dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin an itibarı ile 8040 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Çoğu yatırımcının ve analistin dikkat çektiği 8000 dolar desteğinin altına sert bir düşüş gelirse Bitcoin 7000 dolar seviyelerini görebilir. Uzun vadede Bitcoin’in tekrar yükseleceğini ve 12.000 dolar seviyelerinin görüleceğini ifade eden birçok analist olduğu gibi, son haftalarda hızlı bir şekilde bu seviyelere yükselen Bitcoin’in 6000 dolar seviyelerine kadar gerilemesinin mümkün olduğunu düşünen analistler de var. Bu süreçte yatırım yaparken dikkatli olunmasını tavsiye ediyor.

Sitemizden anlık olarak Bitcoin fiyatını takip edebilirsiniz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu