coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaSon Dakika: Binance'te Yeni CEO'nun İsmi Netleşmeye Başladı

Son Dakika: Binance’te Yeni CEO’nun İsmi Netleşmeye Başladı

ABD ile 4.3 milyar dolarlık bir ceza anlaşmasını kabul eden Binance'te CZ'nin ardından yeni CEO netleşiyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in, CZ’nin CEO’luk görevini bırakmasının ardından boş kalan koltuğa Richard Teng’i getirmeyi düşündüğü öğrenildi.

Teng şu anda Binance’in ABD dışındaki bölgesel pazarlarının başında bulunuyor ve daha önce şirketin Avrupa ve Asya’daki operasyonlarını yönetmişti. Görüşmelere yakın kaynaklar Forbes’a Teng’in önde gelen bir aday olduğunu, ancak görüşmelerin devam ettiğini ve durumun değişebileceğini söyledi.

Konuya yakın olan kişilere göre, Binance ayrıca şirketin yönetimini denetleyecek yeni bir kurulun üyelerini açıklamaya hazırlanıyor ve anlaşmanın bir parçası olarak ABD merkezli bir üçüncü taraf gözlemciye başvuracak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail