binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Dakika: Coinbase, Beklenen Üç Altcoini Vadeli İşlemlerde Listelediğini Açıkladı

Son Dakika: Coinbase, Beklenen Üç Altcoini Vadeli İşlemlerde Listelediğini Açıkladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase’in global vadeli işlemler platformu Coinbase International, Bonk, FLOKI ve Shiba Inu (SHIB) listelediğini duyurdu.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından paylaşılan duyuruya göre, BONK, FLOKI ve SHIB vadeli işlemleri 30 Mayıs 2024 tarihinde Türkiye saati ile (UTC+3) 12:30’da başlatılacak.

Memecoinlerin Coinbase vadeli işlemlerde başlatılması kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenen bir gelişmeydi. Daha önce Dogecoin ve PEPE, platformda listelenmişti ancak diğer önemli memecoinlerin eksikliği hissediliyordu.

Bununla birlikte Coinbase, söz konusu vadeli işlemler listelemelerini ABD piyasasına sunmuyor. ABD’de bu tür ürünler yüksek volaliteleri nedeniyle henüz kripto para borsaları tarafından kullanılmıyor.

Ancak bugün listelenen altcoinlerin tamamı halihazır Coinbase spot piyasasında işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail