coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Dakika: Coinbase, Bir Altcoini Daha Platformundan Delist Edeceğini Açıkladı

Son Dakika: Coinbase, Bir Altcoini Daha Platformundan Delist Edeceğini Açıkladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase’den yapılan açıklamaya göre Aragon (ANT) altcoini için alım satımlar durdurulacak ve token delist edilecek.

Coinbase resmi açıklamasında ANT’nin delist edilme gerekçesi hakkında da konuştu. Açıklamaya göre şirket listelenmiş altcoinlerini düzenli olarak listeleme standartlarına uyup uymadığı konusunda denetliyor ve yapılan incelemeler sonucunda Aragon (ANT) için alım satımların 5 Ocak 2024’te durdurulmasına karar verildi.

Açıklamada ayrıca kısa bir süre önce kendisini feshetme kararı alan Aragon Vakfı’nın kararına da değinildi. Aragon Vakfı yaptığı açıklamasında ANT sahiplerinin varlıklarını belirli bir kurdan Ethereum’a çevirebileceğini bildirmişti.

Coinbase, ANT varlıklarının ETH varlıklarına dönüşüm işlemlerini desteklemeyeceğini ve kullanıcıların bunu Aragon resmi portallarından manuel bir şekilde yapmaları gereceğini açıkladı.

Buna ek olarak 2 Kasım 2024 tarihinden itibaren dönüştürülmeyen ANT varlıklarının değerinin sıfırlanacağı konusunda da uyardılar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail