binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaSon Dakika: Coinbase, Üç Sürpriz Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeledi!

Son Dakika: Coinbase, Üç Sürpriz Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase’in global platformu Coinbase International, Ondo Finance (ONDO), Pyth Network (PYTH) ve ZetaChain (ZETA) altcoinlerini vadeli işlemlerde listeleyeceğini bildirdi.

Borsa tarafından yapılan açıklamada söz konusu üç altcoin için alım satımlar 23 Mayıs 2024 tarihinde Türkiye saati ile (UTC+3) 12:30’da başlatılacak.

Coinbase International mevcut durumda yalnızca ABD dışındaki müşteriler için kullanılıyor. Platform, ABD’de yer alan sıkı denetimler ve kurallardan kaçınmak amacıyla kurulmuştu. Şimdilik sınırlı sayıda altcoin listelemiş durumda ancak son dönemde çok sayıda duyuru yayınladı ve üçerli gruplar halinde yeni tokenler listeleniyor.

Ondo Finance (ONDO) gerçek dünya varlıklarına (RWA), Pyth Network (PYTH) Oracle’lar, ZetaChain (ZETA) ise birlikte çalışılabilirlik ve akıllı sözleşmeler alanına yoğunlaşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail