coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaSon Dakika: FTX, 744 Milyon Dolarlık Grayscale Varlığının Satışına Başlamak İçin Onay...

Son Dakika: FTX, 744 Milyon Dolarlık Grayscale Varlığının Satışına Başlamak İçin Onay Aldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg tarafından paylaşılan son dakika gelişmesine göre, FTX, 744 milyon dolar değerindeki Grayscale varlığının satışına başlamak için mahkemeden onay aldı.

FTX’in elinde varlık yöneticisi Grayscale’in ürünlerinden toplamda 744 milyon dolarlık bulunuyordu. Bunların 597 milyon doları Bitcoin ürünü GBTC, 87 milyon doları Ethereum ürünü ETHE, 53 milyon doları BTC, ETH, XRP, SOL, ADA, LINK, MATIC, DOT, LTC ve BCH tutan BITW, 3 milyon doları Ethereum Classic ürünü ETCG, 2 milyon doları Litecoin tutan LTCN ürünü, 2 milyon doları ise diğer büyük piyasa değerli kripto paraları tutan Grayscale Digital Large Cap Trust ürünündeydi.

Özellikle 597 milyon dolarlık devasa Bitcoin ürününde yaşanacak satış haberi BTC fiyatını ilk etapta 37.600 dolara kadar geriletse de genel olarak BTC fiyatı FTX’in satış onayından ciddi derecede etkilenmedi.

Mahkeme belgelerine göre FTX, söz konusu varlıkları değerlerini maksimize edecek ve piyasada fiyat oynaklığına sebebiyet vermeyecek şekilde satacak.

Batık şirket FTX’in yeni yönetimi şimdiye kadar 3.4 milyar doları kripto para varlıklarında olmak üzere yaklaşık olarak 7 milyar dolar değerinde varlığı kurtarmayı başardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail