binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Dakika: Güney Kore'nin En Büyük Kripto Para Borsası Upbit, Beklenen Altcoini...

Son Dakika: Güney Kore’nin En Büyük Kripto Para Borsası Upbit, Beklenen Altcoini Listeledi

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası niteliğindeki Upbit, yeni bir altcoin listelediğini yatırımcılara duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası olan Upbit, 22 Ağustos 2023 tarihinde BTC pazarına CyberConnect (CYBER) tokenini ekleyeceğini duyurdu.

CYBER için para yatırma desteği duyurudan sonraki 3 saat içinde başlayacak ve yalnızca Ethereum ağından para yatırma işlemlerini destekleyecek.

CYBER için alım satım desteğinin 22 Ağustos 2023 tarihinde saat TSİ 09:00’da (UTC +3) başlaması planlanıyor. Alış emirleri ilk 5 dakika için kısıtlanacak ve satış emirleri CoinMarketCap’te bir önceki günün kapanış fiyatının (0,0001785 BTC) -%10’unun altındaki fiyatlarla sınırlandırılacak. Piyasa fiyatı ve limit emirleri de başlangıçta yaklaşık 1 saat süreyle kısıtlanacak.

İlgili Haber  Gizemli Cüzdan, Geçen Haftaki Ani Düşüşten Sonra Borsalara 67 Milyon Dolar Gönderdi ve Altcoin Satın Aldı

Upbit tarafından açıklanan listelemenin ardından CYBER fiyatında volalite arttı. Altcoin, kısa bir süre önce Binance tarafından listelenmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail