Kripto HaberleriBlockchainStarbucks, Müşterilerine Blockchain İle "Şeffaflık" Hizmeti Sunuyor!

Starbucks, Müşterilerine Blockchain İle “Şeffaflık” Hizmeti Sunuyor!

Takip et

Ünlü kahve zinciri Starbucks, yeni bir Blockchain hamlesiyle gündeme geldi. Amerika menşeli çokuluslu şirket, bundan böyle müşterilerinin Blockchain teknolojisi sayesinde kahveleri hakkında çok daha fazla bilgiye erişebilmelerini sağlayacak.

Microsoft tarafından geliştirilen Blockchain teknolojisini kullanan şirket, ABD’deki müşterilerinin favori kahvelerinin çekirdeklerinin hangi aşamalardan geçip kendilerine nasıl ulaştığı bilgisine erişebilmeleri için özel kodlardan yararlanacaklar.

Artık tüm dünyadaki tüketiciler ne yiyip içtikleri dahası tükettikleri ürünlerin güvenilir olup olmadığı hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyor. Bu da birçok gıda şirketini yeni hizmetler sunma noktasında harekete geçemeye zorunlu kılıyor. Starbucks da müşterilerine sunduğu şeffaflık hizmetini bir üst boyuta taşımak adına 20 yıldır beraber çalıştıkları her kahve çiftliğinin izini doğru sürmeyi başarmanın ve müşterilerine bu yönde de hizmet sunabilecek olmanın gururunu yaşıyor.

Amerika’daki müşteriler bu haftadan itibaren kendilerine verilen kodlar sayesinde kahvelerinin izini sürebilecekler. Söz konusu hizmetin özellikle genç kahveseverlerin ilgisini çekmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları