AltcoinHaberler

Steem’e Hard Fork Geliyor!

Merkeziyetsizliği hedefleyen bir grup Steem kullanıcısı 20 Mart'ta hard fork düzenleyecek.

Daha önceki bir haberimizde de belirttiğimiz gibi TRON CEO’su Justin Sun, Steem’i satın almış ve Steem topluluğuyla ciddi sıkıntılar yaşamıştı.

İlgili Haber
Justin Sun Skandallara Doymuyor!

Steem topluluğu, Justin Sun’ı ağı ele geçirmeye çalışmakla itham etmişti. Söz konusu tartışmalar sürerken bu durumdan rahatsız olan bazı kullanıcılar daha merkeziyetsiz bir platforma geçmek adına 20 Mart’ta bir hard fork düzenleme kararı aldığı açıklamasında bulundu. Türkiye saati ile 17.00’de gerçekleşecek olan hard fork sonucunda “Hive” isimli yeni bir platform açılacak.

Hive ekibinde otuzdan fazla geliştirici var. Söz konusu ekip ilk etapta halihazırdaki Steem kodunu kullanacak ancak daha sonra farklı özellikler geliştirecek ve yeni ürünler sunacaklar.

Hard fork grubu merkeziyetsiz olma hedeflerinden hiçbir zaman vazgeçmediklerini, bu sebeple de Hive’a ihtiyaç duyulduğunu dile getiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu