Stellar

Stellar (XLM) Yeni Bir İşbirliğinin Duyurusunu Yaptı!

Sınırlar arası ödeme odaklı altcoin Stellar (XLM), yeni bir işbirliğine imza atıldığını sosyal medya üzerinden duyurdu.

Stellar Development Foundation ve MoneyGram, startup şirketleri için finansal ve eğitim desteği veren bir platform olan Techstars ile işbirliğine gittiğini açıkladı.

Bilgilere göre program, hızlandırıcı program aracılığıyla desteklenmesi gereken erken aşama projelere yönelik olacak.

Kripto para şirketinin imza attığı işbirliğinin odağı Latin Amerika olarak belirlendi.

Techstars, startup şirketlere sermaye sağlayarak destek olan bir küresel finansal inovasyon şirketi olarak biliniyor. Ayrıca işletmeler için bire bir danışmanlık ve özelleştirilmiş programlamayı da destekliyor.

XLM, İşbirliği ile Birlikte Blockchain İnovasyonunun Teşvik Edileceğini Duyurdu

XLM’nin yaptığı işbirliği duyurusunda ortaklığın, kurucuların işbirliği yoluyla Blockchain inovasyonunu teşvik etmek ve sınır ötesi ödemeleri gerçekleştirmek amacıyla girişimcilerin işe alınmasını gerektireceğini belirtildi.

İşbirliği aynı zamanda Latin Amerika’da finansal katılımı da teşvik edecek.

İşbirliğinin ilk aşamasında ödeme işleme konusuna odaklanılacak ve Techstars programı ile eğitim verilecek şirket yöneticileri çağrılacak.

Startup şirketlerinden eğitim görmek isteyen kişiler için başvurular 25 Temmuz tarihinde açılacak. Başvurular için son tarih ise 12 Ekim 2022 olacak. Eğitim süresince katılımcılar, çeşitli sektörlerden yatırımcılarla iş vizyonlarını paylaşma fırsatı bulacaklar.

Stellar Development Foundation CEO’su Denelle Dixon, Techstars ile gerçekleştirilen işbirliğini şöyle değerlenirdi:

“Tüm katılımcılar için finansal sisteme erişimi iyileştirebileceğimize inanıyoruz. MoneyGram ve Techstars ile birlikte daha kapsayıcı ve erişilebilir bir sınırlar arası ödeme sistemi kurabilmek için gelecek neslin girişimcilerini desteklemekten gurur duyuyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu