Haberler

Tahminleri Tutan Phillip Nunn: Bitcoin 60 Bin Dolar Olacak!

Son zamanlarda bir çok analist Bitcoin ve kripto paralar hakkında yorumlar ve tahminler yaptı. Fakat art arda gelen düşüşlere bakıldığında bu tahminlerin çoğunun tutmadığını gördük. Hal böyle olunca insanlar genellikle twitter üzerinden yapılan bu analizlere artık çok da güvenmiyor.

Yatırım şirketi olan The Blackmore Group ve Wealth Chain Group’un CEO’su Phillip Nunn, Ocak ayında tahminlerde bulunmuştu. Bu tahminleri yaptığında Bitcoin zirvesi olan 20 bin dolar seviyelerinden geri çekilmiş ve 10 bin dolarlarda işlem görüyordu. Phillip Nunn’un tahmini Bitcoin’in 6 bin dolara kadar düşeceği ve daha sonra aynı yıl içerisinde 60 bin dolara kadar çıkacağı yönündeydi.

“İddiamın Arkasındayım”

İlk iddiası Şubat ayında gerçekleşen analistin ikinci tahmini sorulduğunda hala düşüncesini değiştirmediğini şu açıklamalarla anlattı: “Şu anda kripto para dünyasındaki paralar halkın parası, yani oluşan bir kötü haber dalgası ile fiyatta düzeltmeler olabilir bu çok normal. İddiamın arkasındayım ve Bitcoin’in 60 bin dolara kadar yükseleceğine inanıyorum” şeklinde ifadelerde bulundu.

Çoğu kişi Bitcoin’in bu sene içerisinde zirvesi olan 20 bin dolar seviyesine bile çıkamayağı yönünde hemfikir. Son haftalarda düşüş trendinde olan kripto paraların ne zaman sıçrama yapacağını ilerliyen günlerde göreceğiz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu