Kripto HaberleriAltcoinTeknoloji Devi Google'ın Bu Altcoinle İşbirliği Yapacağını Açıklandı!

Teknoloji Devi Google’ın Bu Altcoinle İşbirliği Yapacağını Açıklandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Arama motoru devi Google’ın kurumsal müşterileri, ağ üzerinde Web3 uygulamaları oluşturmak için Tezos (XTZ) nodlarını dağıtabilecekler.

Google Cloud, Altcoin Tezos (XTZ) Ağında Doğrulayıcı Olacak

Google Cloud, Google firmasının Google arama motoru ve Youtube gibi sitelerin de kullandığı sunucu altyapı hizmetlerini son kullanıcıya sunduğu bir bulut bilgi platformu olarak biliniyor.

Yapılan yeni duyuru ile Google’ın bulut bilişim operatörü, Tezos ağında bir doğrulayıcı olabilecek. Google Cloud’un kurumsal müşterileri, ağ üzerinde Web3 uygulamaları oluşturmak için Tezos nodlarını (işlemlerin geçmişini doğrulamak ve saklamak için bir blok zincirinin yazılımını çalıştıran bir bilgisayar türü) dağıtabilecekler.

Tezos ile entegrasyon, Google Cloud’un bir blok zinciri ağıyla en son entegrasyonuna işaret ediyor; platform Ekim ayında Ethereum projeleri için bir düğüm barındırma hizmeti vermeye başlamış ve kısa bir süre sonra Solana’da bir doğrulayıcı haline gelmişti.

Bu tür entegrasyonlar, teknoloji devlerinin blok zinciri ve Web3 projelerine gösterdiği ilgiyi ortaya koyuyor. Öncü şirketlerin bu gibi atılımlar yapması şüphesiz diğer teknoloji şirketlerinin de bu alana giriş yapmasını destekliyor.

İlgili Haber
Popüler Meme Token 2023 Yol Haritasını Belirledi! Hedefler Gerçekleşecek Mi?

Tezos ağı, herkesin ağdaki işlemleri doğrulamaya katılmasına olanak tanıyan enerji tasarruflu proof-of-stake mutabakat mekanizması sayesinde son yıllarda ilgi görmeye başladı. Google Cloud’un desteğiyle, daha fazla kurumsal müşteri Web3 uygulamaları oluşturmak için yeteneklerinden yararlandıkça ağın daha da büyümesi muhtemeldir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları