Kripto HaberleriAltcoinTelegram GRAM Projesi Davasında Sonunda Yola Geldi

Telegram GRAM Projesi Davasında Sonunda Yola Geldi

Takip et

Telegram’ın devam eden SEC davasında yeni bir gelişme yaşandı. Bilindiği gibi SEC Telegram’ın GRAM token’ının menkul değer olarak sınıflandırılması gerektiğini belirtmiş ve halka arzın (ICO) kendilerinden izin alınmaksızın yapıldığını ileri sürmüştü. Bu iddia neticesinde işi mahkemeye taşıyan Telegram, GRAM projesini rafa kaldırma kararı almıştı.

SEC’in engeline takılan Telegram 2017’de her ne kadar dudak uçuklatan seviyede bir ICO gerçekleştirse de ne yazık ki umduğunu bulamadı. Süreç mahkemeye taşındı ancak Telegram SEC’in talep ettiği ICO banka kayıtlarını vermeyi şu ana kadar reddetmişti fakat yeni bir bir gelişme yaşandı ve Telegram söz konusu kayıtları mahkemeye sunmayı kabul etti.

Hangi Belgeler Sunulacak?

ICO müşterilerinin bazı bilgileri mahremiyet kuralları çerçevesinde sadece mahkeme ve SEC yetkilileri ile paylaşılacak. Telegram ayrıca müşterileriyle yapmış olduğu hususi anlaşmaları bitirecek ve ICO ile alakalı yeni bir anlaşma yapmayacak. Söz konusu işlem bu ayın 20’sine kadar gerçekleşecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları