Bitcoin

Tom Lee Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu

Nexo

Bitcoin ve kripto para piyasaları ile sık sık yorumlar yapan ünlü analist Tom Lee, Bitcoin’in artış yaşamayıp yaşamayacağı hakkında düşüncelerini paylaştı.

Bitcoin her ne kadar 20 bin dolarlık zirvesinden çok geride olsa da Tom Lee için geçen sene olduğu gibi bir sıçrama olması an meselesi. Ayrı zamanda Fundstrat’ın kurucu ortaklarından olan Tom Lee, Bitcoin’in yıl sonu ciddi şekilde yükseliş yaşaması için birçok neden olduğunun altını çizdi. Ayrıca birçok kurumsal firmanın ve bankaların Bitcoin ile ilgilendiğini ve bu sektör için ürün çıkarmaya hazırlandıklarını söyledi.

6000 dolar seviyesinin çok önemli olduğunu ve Bitcoin’in bu seviyenin üzerinde kalarak dik bir duruş sergilediğinin altını çizen Lee, bu durumun piyasanın yükseliş sergileyecek olmasının bir göstergesi olduğunu ifade etti. Ayrıca Bitcoin’de geçen seneki gibi bir yükseliş trendi başlarsa birçok büyük kurumsal şirketin FOMO (fırsatı kaçırma korkusu) ile ciddi alışlar yapacağını ve bunun sonucunda geçen seneki rekordan bile daha yüksek seviyelelere ulaşılabileceğini ifade etti.

Çoğu kişi yatırım yapmak için önümüzdeki bir kaç aylık periyodu bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı