coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTron Kurucusu Justin Sun, Binance Ve Huobi Borsasına Bu Altcoinden Yüklü Transfer...

Tron Kurucusu Justin Sun, Binance Ve Huobi Borsasına Bu Altcoinden Yüklü Transfer Yaptı!

TRON'un kurucusu Justin Sun'ın Binance ve Huobi borsalarına 2200 adet bu altcoinden transfer etmesi dikkat çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

TRON’un kurucusu Justin Sun’ın Binance ve Huobi borsalarına toplam 2.200 ETH (yaklaşık 4.6 milyon dolara eşdeğer) transfer ettiği ve piyasa gözlemcileri arasında şüphe uyandırdığı bildirildi. Bu hamle, Sun’ın Hong Kong’da tutuklandığına dair söylentilerin ortaya çıkmasının ardından geldi.

Justin Sun Tutuklama Söylentilerinin Ardından Fonlarını Çekiyor

Sun bu söylentileri “FUD, sahte haberler, saldırılar vb. görmezden gelin” anlamına gelen “4” ifadesini içeren bir tweet ile hızlı bir şekilde reddetmiş olsa da, topluluğun endişesi devam etti ve TRON’un yerel kripto para biriminde önemli bir satışa yol açtı.

Justin Sun bugün Binance ve Huobi’ye 2.200 ETH (4.6 milyon dolar) transfer etti.

Son tutuklama söylentileri ve ardından Sun’ın para transferi, iki olayın birbiriyle bağlantılı olup olmadığı konusunda soru işaretleri yaşattı.

İlgili Haber  ABD Yetkilileri Tron Kurucusu Justin Sun'a Mahkeme Celbi Gönderdi: Bu Tarihe Kadar Cevap Vermezse Davayı Kaybedebilir!

Sun’ın transferinin kesin nedeni belirsizliğini korurken, tutuklanması ve potansiyel yasal sorunlarla ilgili devam eden spekülasyonlarla bağlantılı olabilir.

22 Mart 2023 tarihinde, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Justin Sun ve tamamına sahip olduğu üç şirket hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Bu şirketler Tron Foundation Limited, BitTorrent Foundation Ltd. ve Rainberry Inc. (eski adıyla BitTorrent).

Bu suçlamalar, kripto varlık menkul kıymetleri Tronix (TRX) ve BitTorrent’in (BTT) kayıtsız teklif ve satışı ile ilgilidir.

Ayrıca SEC, Sun ve şirketlerini TRX için ikincil piyasayı kapsamlı yıkama ticareti yoluyla hileli bir şekilde manipüle etmekle ve tazminatlarını açıklamadan TRX ve BTT’yi tanıtmak için ünlülere ödeme yapmak için bir plan düzenlemekle suçladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail