Kripto HaberleriAltcoinTron (TRX) Kurucusu Ve Binance Ortak Oluyor!

Tron (TRX) Kurucusu Ve Binance Ortak Oluyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain geliştiricisi Tron DAO ve milyarder kurucusu Justin Sun, Binance‘in endüstri kurtarma fonuna sermaye katkısında bulunmak için başvuruda bulundu.

Binance, CEO Changpeng Zhao‘nun daha önce başlatma planının sinyalini vermesinin ardından dün fonun ayrıntılarını yayınladı. Binance fona ilk etapta 1 milyar dolar yatırdı.

Tron Kurucusu Justin Sun İle Binance Ortak Çalışma Yapacak

Tron DAO sözcüsü yaptığı açıklamada, bu fonlama girişimine katılmak için başvuruda bulunduklarını ve yakında kendilerinden geri dönüş alacaklarını söyledi.

Binance CEO’su ‘CZ’ geçmiş dönemde Justin Sun ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. ‘CZ’ yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“Justin, Tron’u hayata geçirene kadar kendisini gerçekten tanımıyordum ve daha sonra düzenlenen etkinlikler birkaç kez onunla karşılaştım. Biz sadece iş hakkında konuşuyoruz ve hiçbir şekilde “beraber takılmadık”. Bu yüzden onunla iş dışında kişisel ilişkim olduğunu söyleyemem.”

Justin Sun ise bugün attığı Tweette ‘BNBCHAIN ekosistemini ve BUSD’yi tamamen destekliyoruz. Aslında, yakında büyük bir ortaklık duyurumuz olacak’ dedi.

Binance, fonun Sam Bankman-Fried’in kripto borsası FTX’in merkezinde yer aldığı kripto şirketlerinin çöküşüyle kripto endüstrisine verilen zararın bir kısmını hafifletebileceğini umuyor.

İlgili Haber
Binance CEO'su CZ'den Kripto Para Fiyat Açıklaması: "Bitcoin ve Bu Altcoinlerin Fiyatını Not Ettim"

FTX’in çöküşünden, yatırım firmalarından erken aşama DeFi projelerine kadar sektördeki çok çeşitli işletmeler etkilenmişti.

Fon, ekonomik olarak uygulanabilir ve yenilikçi olduğu düşünülen ancak FTX krizinin bir sonucu olarak likidite sorunlarıyla karşı karşıya olan projeleri hedefleyecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları