TRON

Tron (TRX) Yatırımcıları İçin de Beklenen Gün Geldi mi?

Tron Foundation yeni ortaklık arifesinde!

Toplam piyasa değerine göre en büyük 26. kripto para birimi konumundaki Tron kesinlikle bu yılın en büyük hayal kırıklıklarından birisi oldu.

Tron, 24 saat içerisinde %3,7 yükseliş elde etse ve 2020 yılının başından beri yükseliş kaydetse de diğer kripto para birimlerine göre bir hayli geride kaldı.

Tron Yerinde Sayıyor

Daha önce çoğunlukla Ethereum ağını ve buradaki gelişmeleri taklit ederek yükselen Tron, buna ek olarak Justin Sun’ın duyuruları ile de güç kazanmıştı.

Bir ara top 10’un değişmez üyelerinden olan TRX şimdilerde ise 30. sıraya kadar düşmeye meyilli. Tron Foundation ve Justin Sun ise bunun gerçekleşmemesi için önemli bir adım atmış gibi gözüküyor.

Tron Foundation tarafından paylaşılan gönderiye göre hem Tron hem de BitTorrent yatırımcılarını yakında büyük bir şey bekliyor. Bunun ne olduğunu tam olarak açıklamayan tweet içerisinde Justin Sun’ın takip edilmesi gerektiği ve tahminlerin 27 Ağustos ila 2 Eylül tarihleri arasında alınacağı vurgulandı. Bunu bilen kişiye ödül verilecek ve en önemlisi büyük bir ürün duyurulacak.

Tam olarak bu duyuru öncesinde Justin Sun kendi hesabından benzer bir paylaşım daha yaptı. Sun, Binance’in APENFT airdrop dağıtımının üçüncüsünü tamamladığını ve TRX, BTT ile JST yatırımcılarına NFT airdrobu yapıldığını belirtti. Bu yeni duyuru da NFT’ler ve Justin Sun’ın çılgın projeleri ile ilgili olabilir gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu