coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTRON Vakfı 670 Milyondan Fazla TRX Yaktı

TRON Vakfı 670 Milyondan Fazla TRX Yaktı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son günlerde Bittorrent’i satın alması ve dünya çapında büyük kitlelere ulaşmak hedefiyle gündeme gelen TRON bilindiği gibi Mayıs ayında kendi blok zincirine geçmişti. Bu konuyla alakalı TRON‘un kurucusu ve CEO’su olan Justin Sun, TRX coin yakımı ile ilgili bilgiler verdi.

Justin Sun ERC-20 (yani Ethereum ağında olan) tabanlı 670 milyon üzerinde TRX token’inin yakıldığını bildirdi. Kendi ana ağına geçmesinden sonra Haziran ayından itibaren eski TRX tokenler yenisiyle değiştirilmeye ve yeni ağa aktarılmaya başlanmıştı. Bu işlemi çoğu borsa kullanıcılar için otomatik olarak yaptı.

Ana ağa geçişler tamamlandıkça eski ağdaki TRON tokenleri yakılıyor. Yani bir daha ulaşılmamak üzere yok ediliyor. Bu dördüncü olan yakımda 670 milyonun üzerinde coin yakıldı. Şuanda dolaşımda görünen TRX miktarı Coinmarketcap verilerine göre 65,5 milyar seviyelerinde.

Kripto para piyasasında 1,6 milyar dolarlık piyasa hacmiyle 12. sırada yer alan TRON 0,024 $ seviyelerinde işlem görüyor. Ocak ayında yaptığı 0,28 $’lık zirvesinin bir hayli gerisinde olan TRX önümüzdeki süreçte nasıl şekillenecek hep beraber göreceğiz.

Fakat Bitcoin’in olumlu hareketlerine genelde iyi tepkiler veren TRON an itibarı ile 24 saatte yüzde 8,5 oranında değer kazanmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail