binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTRON'un (TRX) Gizli Projesi İçin Geri Sayım Başladı

TRON’un (TRX) Gizli Projesi İçin Geri Sayım Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

TRON‘un (TRX) kurucusu olan Justin Sun, geçtiğimiz aylarda 30 Temmuz tarihinde gizli bir projenini açıklanacağını söylemişti.

Sun açıklamasında: “TRON’u öne çıkaran en büyük özelliklerden birisi, ürün ve misyonlarmızı söz verdiğimiz zamanda teslim etmemiz. 31 Mart tarihinde yapacağımızı söylediğimiz mainnet (ana ağ) sözümüzü tutarak aynı tarihte gerçekleştirdik. Bundan sonraki en önemli dönüm noktası 30 Temmuz tarihinde olacak. Bu tarihte resmi sanal makinemizi faaliyete geçireceğiz. 30 Temmuz’da gizli projelerimizden ilkini başlatacağız.”

Bu ifadelerden sonra bir çok kişi gizli projenin ne olduğununu merak etti.

Proje ile ilgili konuşulan iki iddia var

Bunlardan ilki yeni bir ortaklık kurulacak iddiası.

İkincisi ise TRON’un Bittorrent ile ilişkilendirileceği iddiası. Çünkü geçtiğimiz haftalarda Justin Sun, Bittorrent’i satın almıştı.

Bu arada TRON yetkililerinden birinin açıklamasına göre, 30 Temmuz’da açıklanacak bu haberin TRON üzerinde ciddi bir etkisi olacağı söylendi.

30 Temmuz’da ne açıklanacağı kesin olmamakla birlikte, TRX yatırımcıları bir hayli meraklı. Bu tarihten itibaren ne gelişmeler olacağını ve bu gelişmelerden TRON fiyatının nasıl etkileneceğini hep beraber göreceğiz.

*Yatırım tavsiyesi değildir, bilgilendirme amaçlıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail