blank
HaberlerKripto ParaTRON

TRON’un (TRX) Gizli Projesi İçin Geri Sayım Başladı

TRON‘un (TRX) kurucusu olan Justin Sun, geçtiğimiz aylarda 30 Temmuz tarihinde gizli bir projenini açıklanacağını söylemişti.

Sun açıklamasında: “TRON’u öne çıkaran en büyük özelliklerden birisi, ürün ve misyonlarmızı söz verdiğimiz zamanda teslim etmemiz. 31 Mart tarihinde yapacağımızı söylediğimiz mainnet (ana ağ) sözümüzü tutarak aynı tarihte gerçekleştirdik. Bundan sonraki en önemli dönüm noktası 30 Temmuz tarihinde olacak. Bu tarihte resmi sanal makinemizi faaliyete geçireceğiz. 30 Temmuz’da gizli projelerimizden ilkini başlatacağız.”

Bu ifadelerden sonra bir çok kişi gizli projenin ne olduğununu merak etti.

Proje ile ilgili konuşulan iki iddia var

Bunlardan ilki yeni bir ortaklık kurulacak iddiası.

İkincisi ise TRON’un Bittorrent ile ilişkilendirileceği iddiası. Çünkü geçtiğimiz haftalarda Justin Sun, Bittorrent’i satın almıştı.

Bu arada TRON yetkililerinden birinin açıklamasına göre, 30 Temmuz’da açıklanacak bu haberin TRON üzerinde ciddi bir etkisi olacağı söylendi.

30 Temmuz’da ne açıklanacağı kesin olmamakla birlikte, TRX yatırımcıları bir hayli meraklı. Bu tarihten itibaren ne gelişmeler olacağını ve bu gelişmelerden TRON fiyatının nasıl etkileneceğini hep beraber göreceğiz.

*Yatırım tavsiyesi değildir, bilgilendirme amaçlıdır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu