BorsaHaberler

Türk Borsaları CryptoCompare Listesinde Kaçıncı Sırada?

Listede sadece iki Türk borsası yer aldı.

Kripto para raporlamalarını güncelleyen CryptoCompare, yeni sıralama listesini paylaştı. Yayınlanan listenin 1. sırasında itBit borsası yer alıyor.

2019’un dördüncü çeyreğini baz alan ve yasal uyumluluk ve güvenlik gibi etmenleri göz önünde bulundurarak hazırlanan raporda 2. sırada Gemini yer alırken 3. sırayı Coinbase aldı. Listenin ilk üçünde yer alan bu üç borsaya en yüksek not olan AA verildi.

Listenin devamında yer alan isimler şu şekilde: Kraken (A), Bitstamp (A), Liquid (A), Bitfinex (A), OKEx (A), bitFlyer (A), OKCoin (A), Luno (A), Binance (A)…

Türk Borsaları Listenin Neresinde?

Daha önceki raporlamada 52 puan alarak listenin 25. sırasında yer alan BtcTurk, söz konusu yeni listede 55.7 puanla 23. sırada yer aldı. Listeye giren bir diğer Türk borsası ise Bitci oldu. Bitci borsası 24.8 puan alarak listede 136. sırada yer aldı. Bu iki borsa haricinde herhangi bir Türk borsası listede kendine yer bulamadı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı