HaberlerKripto Para

Türk Telekom’dan Kripto Para Projelerine Destek!

Türk Telekom'un PİLOT programı 2 farklı kripto para projesini de destekleyecek!

Türk telekomünikasyon devi Türk Telekom, ulusal girişimciliği desteklemek ve yenilikçi düşünceleri katma değer sağlayacak işlere dönüştürmek hedefiyle bundan 7 sene önce “PİLOT” girişim hızlandırma programını hayata geçirmişti.

Projenin 8. dönem girişimleri 28 Temmuz 2020 tarihinde belirlendi ve siber güvenlik ve veri gizliliği gibi çok farklı alanlarda çalışmalar yapan, teknoloji odaklı 8 ekip seçildi. 1,2 milyon TL’lik yatırım desteğiyle iş birliği imkanına sahip olacak söz konusu ekipler arasında Crypto Index Series ve Resardis adlı 2 tane kripto para projesi de bulunuyor. Programa kabul edilen projeler ayrıca Türk Telekom’un mentörlük hizmetlerinden de faydalanabilecekler.

Türk Telekom’un, teknolojiye yaptığı yatırımlarla inovasyon ve girişimcilik konularına öncülük ettiğini vurgulayan Türk Telekom Strateji, Planlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Barış Karakullukçu, PİLOT programından şimdiye kadar 65 girişimin mezun olduğunu ve girişimlere toplamda 4 milyon TL’nin üzerinde nakit destek verildiğini belirtti.

Telekom’dan Kripto Para Projelerine Destek

Programına kabul edilen CryptoIndexSeries ve Resardis adlı iki proje de kullanıcılara kripto para ticaretiyle ilgili yeni çözümler sunuyor.

CryptoIndexSeries projesi yapay zeka teknolojisinden de yararlanarak kullanıcılarına kripto paralara dair indikatörler, haberler, gelişmeler, teknik analiz bilgilerini ve bu bilgilerle işlem yapma imkanlarını sunuyor. Yanı sıra kullanıcılar kişisel cüzdanlarından alım-satım işlemi yapabilme imkanına da sahip olabilecekler.

Programın desteklediği diğer Blockchain tabanlı kripto para projesi Resardis ise kendini merkezsiz kripto para borsası şeklinde tanımlıyor. Kullanıcılara kripto para alım-satım imkanı sunan projenin en büyük iddialarından biriyse kullanım kolaylığı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu