BlockchainHaberlerKripto Para

Türk Üniversite Öğrencileri Bitcoin ve Blockchain İle İlgili Ücretsiz Eğitim Alabilecekler!

Devrim Danyal Teknoloji Akademi tarafından verilecek eğitimin ön kayıt başvuruları 31 Ocak'ta bitiyor.

Devrim Danyal Teknoloji Akademi tarafından üniversiteli öğrencilere yönelik ücretsiz Blockchain ve kripto paralar konusunda online eğitim verileceği müjdelendi. Bilindiği gibi Devrim Danyal aşağı yukarı 3 senedir Blockchain teknolojisi ve kripto paralarla ilgili çeşitli etkinlik ve eğitimler vermekte. Bu eğitimlere bir yenisi daha eklendi ve Twitter’dan yapılan bir açıklamayla üniversiteli öğrencilere Blockchain ve kripto paralarla ilgili ücretsiz eğitim verileceği duyurusu yapıldı.

Yalnızca “.edu” bağlantılı e-mail adresleriyle gerçekleştirilen başvuruların kabul edileceği eğitimin son başvuru tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Online ve ücretsiz olarak verilecek eğitimle Türk üniversite öğrencilerinin Blockchain ve kripto paralarla ilgili farkındalık ve bilgilerini artırmak amaçlanıyor. Aşağı yukarı iki saat sürmesi planlanan temel eğitimin ardından alt sınıflar belirlenecek ve kripto paralarla ilgili ayrıntılı bilgilere geçilecek.

Eğitim Konuları Neler?

Eğitim temel olarak iki ana başlık altında verilecek: kripto paralar ve Blockchain teknolojisi. Bu iki başlık altında “Para nedir?” sorusundan başlanarak Bitcoin’in ne olduğu, altcoinler ve kripto paralarla ilgili tüm ayrıntı ve sorulara yanıt aranacak.

İlgili eğitim sayesinde üniversite öğrencilerinin kripto paralarla ilgili bilgisini artırarak ekosisteme katkı sağlanması amaçlanıyor.

Katılım ile ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu