BorsaHaberler

Twitter, BtcTurk’e Mavi Rozet Verdi

Mavi tık ya da mavi onay rozeti adıyla tanınan işaret Twitter'daki dolandırıcılık şüpheleri konusunda kullanıcıları güvence altına alıyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından BtcTurk’ün hesapları bundan böyle Twitter onaylı olacak.

İlgili haberi BtcTurk’ün Pazarlama Müdürü Eda Elif Özbek kişisel Twitter hesabından paylaştı.

Bilindiği gibi bir süre önce Twitter’da “fake” hesapların önlenmesi ve kamuoyunun ilgisini çekebilecek bir hesabın orijinal olduğunu kullanıcıların bilmesi için mavi tık ya da diğer adıyla mavi onay rozeti uygulamasına geçilmişti. Hesap profil isminin yanında ya da arama sonuçlarında hesap adının yanında yer alan mavi rozet, BtcTurk’ün yanı sıra BtcTurk Pro için de tanımlanmış durumda.

İçinde bulunduğumuz pandemi krizine rağmen kötü niyetli kişilerin virüsü dahi kullanabilecek nitelikte olduğu şu dönemde böylesi önemli bir gelişmenin yaşanması BtcTurk açısından son derece önemli.

Kullanıcıların bu konuda dikkatli olması ve olası dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmaları gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu