Haberler

Twitter CEO’su Dünyayı Sarsan Pandemiyle Mücadele İçin 1 Milyar Dolarlık Bağışta Bulunacak

Dorsey bu davranışıyla büyük takdir topladı.

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Twitter hesabından paylaştığı bir açıklama ile coronavirüsle mücadele için 1 milyar dolarlık bağışta bulunacağını duyurdu. Bugüne kadar birçok farklı konuyla gündem konusu olan CEO, göstermiş olduğu duyarlılık sebebiyle büyük beğeni ve takdir topladı.

Bağışta bulunacağı meblağın kişisel mal varlığının yaklaşık yüzde 28’ine karşılık geldiğini açıklayan Dorsey, birçok milyardere de örnek teşkil etmiş oldu.

Söz konusu tweetinde startsmall LLC adlı bir fon başlattığını duyuran CEO, yardımların büyük bir şeffaflıkla gerçekleştirileceğini ve gelişmelerin paylaşmış olduğu linkten takip edilebileceğini belirtti. Dorsey ayrıca virüsün bertaraf edilmesinin ardından söz konusu fonun kız çocuklarının eğitimi ve sağlığı gibi konulara odaklanacağının da altını çizdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu