BitcoinBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin (BTC) İçin Müjdeli Bir Gelişme Paylaştı!

Dorsey'in açıklamasına göre her Twitter hesabı bir Lightning cüzdanı ile bağlantılı olabilir!

Bitcoin’e (BTC) karşı bitmek tükenmek bilmeyen bir desteğe sahip olmasıyla bilinen Twitter CEO’su Jack Dorsey, bunu bir kere daha ortaya koydu.

Dorsey, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada bütün ekosistemin fayda sağlayabileceği bir adım atmaya hazırlandıklarını belli etti ve müjdeyi paylaştı.

Twitter ve Lightning Entegrasyonu Gündemde

Dorsey tarafından gönderilen tweet içerisinde her bir Twitter hesabının bir Lightning Network cüzdanı ile bağlantılı olabilmesi ihtimaline değindi ve bunu “ancak” ifadesi ile sonlandırarak bir şeylerin engel olduğunu ortaya koydu.

Bunun henüz planlama aşamasında mı yoksa çoktan geliştirilen bir adım olup olmadığı bilinmese de Dorsey’in bu fikri kesinlikle büyük bir haber olarak görülüyor.

Dorsey’in bu yorumunun aslında Twitter’ın her bir cüzdan adresi için NFT oluşturması fikrine karşı geldiği de görülmekte. CEO, Lightning Network entegrasyonunun Twitter için çok daha yararlı olabileceğini belirten bir tweete yanıt vererek buna katıldığını da vurguladı.

Söz konusu işlevsellik Bitcoin için inanılmaz bir ana akım kabul yaşatabilir ve her kullanıcı Twitter hesabı üzerinden BTC işlemi gerçekleştirebilir.

Twitter’ın ise buna yönelik bir planının olup olmadığı veya bunun ne aşamada olduğu netlik kazanmadı. Milyarder CEO buna ek olarak ise kullanıcıların Twitter hesapları ile NFT depolama fikrini reddetmiş oldu.

Aslında Twitter CEO’sunun yıldızının bir türlü Ethereum yatırımcıları ve bu ekosistem ile barışmadığı da bilinen bir gerçek.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu