Haberler

UNI Coin Kullanıcıları Dikkat! Tuzağa Düşmemek İçin Uyanık Olun!

YouTube dolandırıcıları yine iş başında!

Özellikle YouTube’da hızla artan kripto para dolandırıcılığı en çok da hediye kripto para vaatleriyle kullanıcıları tuzağa düşürmeye devam ediyor. Söz konusu eylemlere piyasaya sürülmesinin üzerinden 24 saat bile geçmeyen UNI coin de dahil oldu. Bu kadar kısa sürede bile sahte UNI coin reklamları dönmeye başladı.

YouTube üzerinden faaliyet gösteren ve sahte UNI token hediye vaatleriyle kullanıcıları tuzağına düşürmeye çalışan kanallar, şimdiden çok sayıda kullanıcının mağdur olmasına neden oldu.

Kullanıcıları Nasıl Kandırıyorlar?

Yatırımcıları 2 kat UNI coin kazanma vaadiyle kandıran hesaplar, kullanıcıları yönlendirdikleri adrese UNI coin yollamaları durumunda 2 katı token kazanacaklarını söylüyor. Ne yazık ki sonrası hep alışık olduğumuz bir senaryoyla son buluyor.

YouTube ise söz konusu eylemler yüzünden zor günler yaşamaya devam ediyor. Bugüne kadar söz konusu dolandırıcılık eylemleriyle ilgili yeterince önlem almamakla suçlanan ve dava edilen YouTube’nun bu son olayla ilgili ne yapacağı ise merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu