Altcoin

Ünlü Analist Bennett Açıkladı: Bu 4 Altcoin, Patlamaya Yakın!

Bennett, 4 altcoin için önemli açıklamalarda bulundu.

Kripto para sektörünün önde gelen analistlerinden birisi olan Justin Bennett, piyasanın hareketlendiği son zamanlarda yaptığı yorumları ile dikkat çekti.

Bennett, şu sıralar dikkatini dört altcoinin çektiğini belirterek bunu takipçileri ile de paylaştı. Analistin dikkat çektiği altcoinlerin başında ise Binance Coin (BNB) ve Dogecoin (DOGE) yer alıyor.

BNB, DOGE, VET ve SUSHI Gündemde

Analist, konu hakkında yaptığı açıklamada Binance Coin‘in patlamaya hazır olduğunu belirtti. 428 doların günlük bazda kırılması ile fiyatın sırasıyla 481 dolar, 533 dolar, 604 dolar ve 678 dolar seviyelerini test edeceğini düşünen analist, bunun devamında da 1.000 doları hedeflemekte.

Analist, BNB sonrasında ise DOGE için de benzer bir senaryo ortaya koydu. Ünlü isme göre DOGE fiyatı 0,30 dolar seviyesini kırıp burada tutunabilirse 0,42 dolara kadar ilerleyecektir. DOGE’un buradan alacağı ivme ile “durdurulamaz” olacağını düşünen analistin sektöre yeniden umut verdiği söylenebilir.

Ünlü isim bunun devamında ise yakın zamanda önemli bir token satışı ile gündeme gelen SushiSwap’e (SUSHI) dikkat çekti. Analiste göre kısa sürede %57 yükselen SUSHI için hedef 13,50 doların üzerinde 16,70 dolar ve 20 dolar olarak gözüküyor.

Bennett son olarak ise VeChain (VET) yatırımcılarına seslendi. VET’in 0,14 dolar direncini kırması durumunda fiyatın 0,21 dolara kadar çıkacağını düşünen analist, gidişatın tüm zamanların rekoruna kadar bile sürebileceğini ima etti.

Tabii ki bunun için Bitcoin’in 46.000 dolar, Ethereum’un da 3.160 dolar üzerinde kapanış yapıp tutunması gerektiğini düşünen analist bütün senaryoların bu iki kripto paraya bağlı olduğunun altını çizdi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu