BitcoinHaberler

Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) İçin Enseyi Karartmadı: “Bu Hafta Gerçekleşecek”

Poppe, bu hafta BTC fiyatından kırılım bekliyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bu hafta 36.000 dolara kadar yükseliş elde etse de tam olarak istenilen kırılımı gerçekleştiremedi. Bitcoin fiyatının 36.000 dolar direncinden dönmesinden sonra hafta sonu görülen likidite eksikliği ile de beraber 33.000 dolara gerilemesi ise beklenen bir sonuçtu. Şu an için birçok analist yeniden düşüşün güç kazanmasını beklerken ünlü isim Michael van de Poppe, tam tersi yönde duruyor.

Bitcoin İçin Kırılım Geliyor

Michael van de Poppe, konu hakkında yaptığı açıklamada ve yayınladığı son videoda, bu hafta kırılım beklediğini vurguladı.

Ben Bitcoin’in bu hafta yukarı yönlü bir kırılım gerçekleştireceğine inanıyorum. Bitcoin fiyatının bu haftanın önümüzdeki günlerinde 38.000 dolar seviyesinden işlem görmesine şaşırmam.”

Analist, Binance’in emir defterlerini analize ettikten sonra da 35.000 dolar ile 30.000 dolar noktalarının önemli destek seviyeleri olduğunu vurguladı. Aslında BTC için en kritik destek 30.000 dolar ve bunun altında bir günlük kapanış her şeyi suya düşürebilir. Yukarı yönlü harekete bakıldığında ise 36.000 doların BTC için en kritik direnç olduğu görülüyor.

BTC fiyatı bir süredir 36.000 dolar bandı ila 33.000 dolar bandı arasında sıkışıp kalsa da altcoinler yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Özellikle AXS ile başlayan hareketliliğe SLP gibi altcoinler de katıldı ve şu an için hafif çaplı bir altcoin rallisi yaşanıyor. Bitcoin’in piyasa hakimiyeti de yeniden %43 seviyesine kadar geriledi ve bu durum BTC yatırımcılarını endişelendirmekte.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu