Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analist, "Bitcoin Bu Yıl Bitmeden 14.000 Doları Görecek!"

Ünlü Analist, “Bitcoin Bu Yıl Bitmeden 14.000 Doları Görecek!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

PayPal’in 2021’den itibaren müşterilerin ağda kayıtlı olan satıcılardan kripto para birimleri ile alışveriş yapmalarına olanak tanıyacağını açıklamasının ardından yükselişe geçen ve an itibarı ile 12.795 dolardan işlem görmekte olan Bitcoin yine analistlerin gündeminde.

Bloomberg analisti Mike McGlone, son paylaştığı tweetinde Bitcoin’in bu sene bitmeden 14.000 doları görebileceğini iddia etti.

Ünlü analist, söz konusu iddiasını Bitcoin’in geçen seneki ham petrol fiyatında görülen hareketliliğe olan benzerliğine dayandırdı.

Bir süre önce de yine Bitcoin’le ilgili olumlu konuşan ünlü isim, BTC’den iyi bir performans beklediğini açıklamıştı.

McGlone’un haricinde Bitcoin’in yükselişe geçmesini öngören başka analistler de var. Birçoklarına göre Bitcoin’in 13.000 doları aşarak 14.000’i görmesi mümkün görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları