AnalizCardano

Ünlü Analist Cardano’yla (ADA) İlgili Umut Verici Konuştu!

Michaël van de Poppe, Cardano'daki boğa beklentisini sürdürüyor mu?

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Cardano‘yla ilgili umut vaat edici konuşmuş ve uzun vade hedefini 10 dolar olarak belirlemişti.

Son açıklamasında ise Cardano (ADA) fiyatının 1 dolara düştükten sonra dibe vurduğuna inandığını ve 2 dolara doğru bir rallinin yaklaştığını belirtti.

Analist ayrıca ADA’nın geçen ay Blockchain’inde çok sayıda yeni platformun piyasaya sürülmesiyle yükselişe geçtiğini ifade ederek 1.2 dolar seviyesinden önemli bir destek bulduğunu ve bu desteğin çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Bir hafta gibi kısa bir sürede yüzde 40 yükseliş yaşayan ADA’nın bu fiyat hareketini tetikleyen en önemli unsurların başında DeFi uygulamasını başlatması gösteriliyor. Zira bilindiği gibi Cardano ağındaki bu özellik uzunca bir süredir sisteme kazandırılmaya çalışılıyordu.

Poppe’a göre ADA yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar grafikte gösterildiği gibi bir geri çekilme anında alış yapabilirler.

Son 7 güne bakıldığı zaman ADA’nın rakiplerinden pozitif bir şekilde ayrıştığı görülüyor. Zira rakibi olarak gösterilen Ethereum son 7 günde yüzde 1.6’lık bir yükseliş elde etmişken Cardano’da bu oran yüzde 32 seviyelerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu