EthereumHaberler

Ünlü Analist Ethereum İçin Beklenen Ralli Seviyesini Açıkladı

Crypto Michael, Twitter'da yayınladığı videoyla Ethereum'u bekleyen süreci yorumladı.

Haberimizin yazıldığı an itibarı ile 227 dolardan işlem görmekte olan Ethereum’la ilgili konuşan ünlü analist Crypto Michael, ETH’nin bir boğa döngüsüne girebilmesi için 330 dolar seviyesini aşması gerektiğini ifade etti.

Ethereum’un 2018’den beri aldığı yolu açıkladığı bir video çekerek ünlü kripto değerin ne zaman yükseliş trendine gireceğini yorumlayan analist, söz konusu videoda ETH’nin yeni bir yükseliş sürecine gireceğini dile getirdi ve Ethereum’un bir birikim sürecinden geçtiğini ve bu durumun 2 senedir devam ettiğini belirtti. Analiste göre yatırımcılar ellerindeki ETH’leri mevcut borsalardan soğuk cüzdanlara ya da uzun vadeli depolama hizmeti veren adreslere aktarıyorlar.

Özellikle pandemi etkisiyle yaşanan ödeme alışkanlıklarının değişimine dikkat çeken analist, salgınla birlikte alışılagelmiş banka ödemeleri yerine kripto paralara yönelindiğini dile getirdi. Bu durumun tüm kripto paralar gibi ETH için de önemli bir gelişme olduğunu belirten analist, EThereum’un durmadan ertelenen Ethereum 2.0 lansmanının da fiyat yükselişinde önemli bir rol oynayacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu