AnalizEthereum

Ünlü Analist Selcoin Ethereum İçin Hangi Önemli Seviyeyi İşaret Etti?

Son paylaştığı değerlendirmeleriyle dikkat çeken analist, "Şu seviye olursa kesin ETH alırım." dedi.

Türk kripto para borsası deyince akla gelen ilk isimlerden olan Selcoin, Ethereum ile ilgili yaptığı son açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Ethereum hangi fiyata düşerse kesin alım yapacağını açıklayan ünlü analist, genel kripto piyasasına ve Ethereum fiyatlarına yönelik beklentilerini dile getirdiği son paylaşımında önemli seviyelere dikkat çekti.

Altcoinlerin “demirbaşı” olarak gördüğü Ethereum’un 393 dolarlık direnç seviyesini aşamadığını hatırlatan analist, ETH için henüz yükseliş trendinin başlamadığını ve 393 dolarlık bölgenin yükseliş için işaret vereceği alan olduğunu belirtti.

“Bu Banttan Kesinlikle ETH Alırım!”

ETH için 330 doların destek seviyesi olduğunu ifade eden Selcoin, bu seviyenin altında 4 saatlik kapanış gelirse 260 dolar seviyesinden ETH toplamanın mümkün hale gelebileceğini belirtti ve “Bu banttan kesinlikle Ethereum alırım.” dedi.

Öte yandan altcoin piyasasındaki genel sıkışıklığın bu ayın sonuna doğru bitmesini öngören analist, fiyatın yönünü o günkü piyasa şartlarının belirleyeceğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu