Ana SayfaAltcoinÜnlü Analist Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) İçin Sıradaki Hedefini Açıkladı!

Ünlü Analist Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) İçin Sıradaki Hedefini Açıkladı!

Takip et

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hafta sonu yaşanan yükselişini devam ettirerek BTC 22.400 dolara kadar, ETH ise 1.500 dolara kadar ilerledi.

BTC ve ETH’de görülen yükselişler pek çok altcoini de hareketlendirdi. Bu bağlamda altcoinlerde de ortalama %5-10 arasında yükselişler yaşandığı gözlendi.

Solana (SOL)

Ethereum killer olarak adlandırılan ve kripto para piyasasında popüler bir altcoin olan Solana (SOL) da yükselişe geçti.

Bu bağlamda kripto piyasasının tanınmış analistlerinden biri olan Lark Davis, Solana’nın yükselişini değerlendi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Davis, yaşadığı yükselişle 40 doları aşan SOL için bir sonraki hedef seviyelerini de açıkladı.

Analist, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“SOL, dünkü reddetmeden sonra tekrar 50 günlük MA’nın üzerine çıkmaya çalışıyor.

Başarılı olursa, bir sonraki kilit direnç alanları 42 dolar, 45 dolar ve 48 dolar olarak görünüyor.”

“Polygon (MATIC)”

Davis, geçtiğimiz hafta Disney’in hızlandırıcı programı için seçilen tek blok zinciri Polygon’unun (MATIC) yaşadığı yükselişi de değerlendirdi.

MATIC grafiğini inceleyen analist, RSI’ın aşırı alım bölgesinde olduğunu belirterek tokenin 100 günlük MA’yı kırdığını söyledi.

MATIC’de bir sonraki büyük hedefin MA 200’ün kırılmak ve 1 dolar olduğunu belirten Lark Davis, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“MATIC sert toplanıyor. RSI aşırı alım gölgesinde dikkatli olmak gerekiyor.

Bir sonraki hedef MA 200’ü geçmek ve 1 dolara gelmek!”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları