Altcoin

Ünlü Analistten Önemli Açıklama: Bu 3 Altcoin, Solana (SOL) Gibi Rekor Kırabilir!

Analist Poppe, rekor kırmasını beklediği 3 altcoini açıkladı.

Kripto para piyasasının en ünlü analistlerinden birisi olan Michael van de Poppe, son dönemde yaptığı açıklamaları ile aslında ününe ün katmaya devam etti. Özellikle Solana ve Cardano hakkında yaptığı iddialı açıklamaları ile gündeme yansıyan Poppe, şimdi de buna örnek 3 altcoini ortaya koydu.

Solana, kısa sürede %600 gibi inanılmaz bir yükseliş elde etti. Temmuz ayında 23 dolar seviyesinden işlem gören SOL, bu ay içerisinde ise 200 doların bile üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı.

Bu 3 Altcoin Rekor Kırabilir

SOL’un bu yükselişi öncesi takipçilerine açıklamalarda bulunup SOL’a dikkat çeken analist şimdi ise Tezos (XTZ), Polkadot (DOT) ve Cosmos’a (ATOM) dikkat çekti. Analist bu üç kripto para biriminin de tüm zamanların rekorunu kırmasınıı bekliyor.

123.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında SOL’un yükselişini takip edecek ve rekor kıracak altcoin seçmek zorunda kalsaydı Layer 1 tabanlıları seçeceğini belirten analist, XTZ, DOT ve ATOM’un adını verdi. Analist bunların teknik analiz açısından da harika durduğunu vurguladı.

ATOM iki yıllık konsolidasyon noktasından işlem görüyor ve fiyat 47 doları, oradan 72 doları test edebilir. “

Analist XTZ’nin ise birbiri ardına yaptığı yeni ortaklıklar ile dikkatleri üzerine çektiğini belirtti. DOT ise özellikle parachain teknolojisi ve bunların yakın zamandaki satışları sayesinde ön plana çıkıyor ve yatırımcıların sermayesine ulaşıyor. Poppe’ye göre 3 altcoine çok dikkat edilmeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ünkı analist diyosa kendi yorumunu paylasiyor bu

Anonim

Analistin tam ad soyadı nedir acaba


Başa dön tuşu