XRP

Ünlü Analistten Ripple (XRP) Tahmini!

Analist Credibull, XRP için 10 dolara işaret etti.

Kripto para sektörünün bilinen analistlerinden olan ve genellikle XRP tahminleri ile ses getiren CrediBULL Crypto, yine kendinden beklenen bir tahminde bulundu.

Analist, bir zamanların en büyük kripto para birimlerinden olan XRP’nin davadan aldığı yaraya rağmen toparlanabileceğine inanıyor.

XRP İçin Umut Var

Lider kripto para birimi Bitcoin’in 66.000 dolar üzerine çıkması bütün altcoin yatırımcılarına umut verdi ve BTC’nin yatay seyretmesinin devamında ciddi bir altcoin rallisinin başlayacağı düşünülüyor.

Analist de buna vurgu yaparak Bitcoin’in konsolidasyona gireceğini ve devamında altcoinlerin yükselişe geçeceğini ifade etti.

Analist 19 Ekim tarihinde yayınladığı grafiğinde aslında Bitcoin’in yükselişi daha başlamadan XRP için olumlu konuşmuştu.

Analist bunun devamında yaptığı açıklamalarında ise 10 doların üzerine çıkılmasının XRP için mümkün olduğunu vurguladı.

Yükseliş esnasında tüm zamanların rekoru olan 3,30 doların geçileceğini ve asıl fırtınanın buradan sonra başlayacağını belirten analist, uzun vadede ise 20 veya 30 dolara işaret etti.

XRP fiyatı an itibarıyla 1,15 dolar seviyesinden işlem görüyor ve XRP’nin 1 doları geçmiş olmasına rağmen beklenen noktaya gelemediği görülüyor.

Son 24 saat içerisinde %3 yükseliş elde eden XRP, top 10 içerisinde de silik kalmış durumda.

XRP’nin devam eden menkul kıymet davasının olumsuz bile olsa bir şekilde sonuçlanması kesinlikle XRP için işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilir.

Ripple’ın B Planı olarak Asya piyasasına odaklandığı görülüyor ve dava kaybedilse bile XRP için umut var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu