XRP

Ünlü Avukat Jeremy Hogan, XRP Davası Hakkında Konuştu: İş Bitti mi?

Ünlü avukat Jeremy Hogan, yayınladığı son videosunda XRP davasına dair son yaşananları ele aldı.

Avukat ve kripto para odaklı yasal uzman Jeremy Hogan, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davanın gidişatını yorumladı. Ripple Labs’e karşı açılan ve bir yılı aşkın süredir devam eden dava, artık sona gelmiş olabilir.

SEC, Savunma Değiştirdi

Hogan, yayınladığı en güncel videosunda SEC’nin mahkemeye yaptığı yeni başvuruyu açıkladı. SEC, SEC eski yöneticisi William Hinman‘ın Ethereum’un menkul kıymet olmadığını açıkladığı konuşması hakkında bir başvuruda bulundu. SEC, mahkemenin bu konuşmayla ilgili e-posta görüşmelerini halka açma talebini bir kere daha gözden geçirmesini talep etti.

SEC konu hakkında şunları vurguladı:

Konuşmanın kendisi ve SEC’nin farklı departmanlarındaki birçok kişi tarafındna yapılan yorum ve eklemeler, SEC ile yönetici Hinman’ın dijital varlıkların regülasyonu konusundaki çabalarını ortaya koymakta olup Ether de dahil bütün dijital varlıkların satışlarına yönelik federal menkul kıymet yasalarını uygulamak istediklerini göstermektedir. SEC eski yöneticisi Hinman’ın buradaki yorumu ise Hinman’ın Kurumsal Finans departmanının görüşünü temsil edebilir ve bu SEC’nin görüşü değildir.”

SEC, burada aslında büyük bir değişime imza atarak, savunmasında farklı bir yöne gitti. Hogan ise SEC’nin bu son dakika değişiminin aslında SEC aleyhine sonuçlanabileceğini düşünüyor. SEC’nin 1 yıldır devam eden savunmasını bıraktığını ve taktik değiştirdiğini ifade eden Hogan, SEC’nin bu hareketle hem veziri hem şahı kaybedebileceğini vurguladı.

SEC ilk başta bunun Hinman’ın kişisel görüşü olduğunu vurgulamıştı ancak şimdi e-postaların açığa çıkacak olması bunun kişisel değil departman görüşü olduğu söylentisinin öne atılmasına neden oldu. Bu durum XRP davasını çok ama çok hızlandırabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu