Bitcoin

Ünlü Blockchain Yatırım Firmasından İddialı Bitcoin (BTC) Tahmini

Pantera Capital CEO'su, "On yıllık bir dönüşümün başlangıcında olduğumuza inanıyoruz."

Ünlü Blockchain yatırım firması Pantera Capital, Bitcoin’le ilgili önemli bir tahminde bulundu ve 100 bin dolarlık fiyat beklentisinin daha erken gerçekleşeceğini iddia etti.

Yatırımcılara yönelik yaptığı son açıklama yazısında Bitcoin fiyatının Mart 2020’de düştüğü dönemde yatırımcıların da etkisiyle 1 yıl içerisinde güzel bir fiyat yükselişi görecekleri yönündeki tahminlerini hatırlatan şirket CEO’su Dan Morehead, bu zamana kadarki tecrübelerini göz önünde bulundurarak BTC fiyatında rekor artışlar görüleceğini belirtti.

Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde 100 bin dolarlık hedefin aşılacağını ve 115 bin dolarlık yeni rekor seviyenin geleceğini ifade eden Morehead, BTC’nin şu ana kadar Pantera’nın öngördüğü fiyat tahminlerinin üzerinde seyrettiğini, 2020’nin Nisan ayındaki tahmin verilerinin üstünde bir seyir izlendiğini sözlerine ekledi.

BTC’ye bakıldığı zaman son bir kaç gündür zirve fiyattan tekrar bir düzeltme hareketi yaşadığı görülüyor. Ancak yükseliş trendinin hala devam ettiğini ifade eden uzmanlar, 100.000 dolarlık fiyat tahmininin eskiden ütopik olduğunu ancak şu an bu tahminlerin gayet makul seviyeler olduğunu söylüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu