Kripto HaberleriDogecoinÜnlü İsimden Elon Musk ve Vitalik Buterin İçin Dogecoin (DOGE) Tahmini!

Ünlü İsimden Elon Musk ve Vitalik Buterin İçin Dogecoin (DOGE) Tahmini!

Takip et

Kripto para podcaster ve Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, Ethereum kurucu ortağı ve Twitter patronu Elon Musk’ın Dogecoin’i güncelleştirmek için güçlerini birleştirmesini ve birlikte çalışmaya başlamasını beklediğini takipçileriyle paylaştı.

David Gokhshtein: “Elon Musk ve Vitalik Buterin Dogecoin Üzerinde Birlikte Çalışacak”

Bununla birlikte Gokhshtein, Musk ve Buterin’in Bitcoin üzerinde birlikte çalışmayacağından emin:

“Hepimizin Vitalik ve Elon’un DOGE’u bir şekilde güncelleştirmek için birlikte çalıştığını göreceğimizi hissediyorum. Bitcoin üzerinde birlikte çalışmayacaklar çünkü Vitalik geçmişte bunu denedi ve reddedildi, Elon ise şaka olarak başlayan bir şeyi ciddi bir şeye dönüştürmekle ilgileniyor.

Gokhshtein, Musk ve Buterin’in Dogecoin üzerinde güçlerini birleştirmesini bekliyor. Ünlü ismin bu kanıya varmasının kökeni muhtemelen Vitalik Buterin’in DOGE hakkındaki önceki açıklamalarına dayanıyor.

Buterin DOGE’un da Ethereum gibi Proof-of-Stake konsensüs mekanizmasına geçmesini önermişti.

Bunu bir yıl önce, Eylül 2021’de önermiş ve Ethereum kodunun bu geçiş için kolayca kullanılabileceğini söylemişti. Bu yılın Eylül ayında Vitalik, katıldığı kripto para zirvesi Mainnet 2022’de bundan bir kez daha bahsetti.

PoS’a geçişten Dogecoin’in Gelişim Haritası’nda da bahsedilmektedir. Nitekim Vitalik, yalnızca Ethereum’un bir gözlemcisi ve ortak üreticisi olarak değil, aynı zamanda 2021 yazında katıldığı Dogecoin Vakfı’nın bir üyesi olarak da bu tür önerilerde bulunmaya hakkı var.

İlgili Haber
ABD'li Senatörlerden Dev Bankaya Dogecoin (DOGE) ve Kripto Para Endişe

Ethereum’un kendisi de bu yılın Eylül ayı ortasında uzun zamandır beklenen proof of stake’e geçiş yaptı.

O günlerde babası Dmitry Buterin, Vitalik’in vakfa katılmasının DOGE’nin “daha iyi bir coin” olmasına yardımcı olabileceği için kesinlikle iyi bir şey olduğunu yazmıştı.

Bunun yanı sıra, Vitalik Buterin birkaç kez Dogecoin Vakfı’na büyük miktarlarda DOGE bağışladı. Bunu en son Kasım ayında yapmış ve 20 milyon tokeni vakfa göndermişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları