coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü İsimden Terra Classic (LUNC) Açıklaması: "Bunu Yaparlarsa LUNC Eski Günlerine Geri...

Ünlü İsimden Terra Classic (LUNC) Açıklaması: “Bunu Yaparlarsa LUNC Eski Günlerine Geri Döner!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, topluluğun geçerli bir kullanım alanı oluşturmanın bir yolunu bulması halinde Terra Classic’in (LUNC) “piyango bileti” statüsünü bırakıp geri dönüş yapabileceğine inanıyor.

LUNC Topluluğu Bir Kullanım Alanı Bulursa Geri Dönüş Mümkün Olabilir

Gokhshtein, Terra Classic tokenini tamamen kumar olarak değerlendirip piyango bileti olarak tanımlamıştı.

Son zamanlarda yeniden popülerlik kazanmaya başlayan Terra Classic (LUNC), özellikle hızlı para kazanma hevesinde olan kişiler tarafından adeta kumar niteliğinde kullanılıyor.

Gokhshtein yakın zamanda attığı bir Tweet’te, LUNC’un topluluk tarafından sahiplenildiğini, üyelerin yarısının kumar oynamak için işe koyulduğunu, diğer yarısının ise çöküşten zarar görenler olduğunu belirtiyor.

Gokhshtein, eğer kripto para topluluğu geçerli bir kullanım alanı oluşturmanın bir yolunu bulabilirse bunun ardından etkileyici bir geri dönüş olacağına inanıyor.

Mayıs ayında Terra ekosisteminin çökmesinin ardından, orijinal Terra Zinciri Terra Classic olarak yeniden adlandırılmış ve 28 Mayıs 2022 tarihinde, yeni zincirin genesis bloğu Terra (LUNA) adı altında gelecekteki işlemleri gerçekleştirmek üzere başlatılmıştı. Orijinal yerel token da aynı şekilde LUNC olarak yeniden adlandırıldı.

İlgili Haber  Terra Geliştiricileri, Terra Classic'in Karşılaşabileceği En Büyük Zorluğu Açıkladı!

Terra Classic bundan böyle tamamen topluluk tarafından yönetildiğini ve Terra kurucusu Do Kwon’dan bağımsız olduğunu iddia ediyor.

Ancak Terra’da eski bir geliştirici olan Will Chen, Terra Classic hakkında aklındaki soruları şöyle sıralamıştı: “LUNC balinaları kim? Ağı kim kontrol ediyor?”

Chen ayrıca, “İsyancılar kimin için çalıştıklarını anlayana kadar Terra Classic üzerinde geliştirilecek projeleri çekmenin zor olabileceğini” belirtmişti. Buna ek olarak %1.2’lik işlem ücreti yakma planının 21 Eylül’de yürürlüğe girecek olması nedeniyle teşviklerin netleştirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail